Proseniorské aktivity

Přihlášení poradny

Podporují nás

csob_rlogo PS 2017 zakladni verze na cervenou prahaAHR5fa913 logolink OP Zaměstnanost mpo mpsv intel logoskodaNEDEJTE SE logo     ferona-logo  povinné-ručení-kooperativa-obrázek-1   

   4590

 

Úvod > O nás > Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Asociace občanských poraden již třetím rokem za finanční podpory Ministerstva průmyslu a obchodu realizuje projekt Spotřebitelské poradenství.
Problémy zadlužených lidí se neustále prohlubují
Konference v Senátu ČR: „Zajištění bezplatné právní pomoci v České republice: současnost a vyhlídky."
Projekt Restorativní justice - podpora a poradenství obětem trestných činů je realizován Probační a mediační službou České republiky (PMS) v partnerství s Asociací občanských poraden (AOP).
Občanská poradna REMEDIUM pořádá v pondělí 21.3.2011 seminář, který si klade za cíl nahlédnout situaci dlužníka a možnosti řešení jeho obtížné situace z různých úhlů pohledu. Z pohledu občanské poradny budou představeny principy a formy práce se zadluženým klientem a formy vymáhání dluhů, se kterým se zadlužení lidé setkávají.
V minulých dnech informoval Magistrát města Karlovy Vary o podání trestního oznámení proti Romskému občanskému sdružení Karlovy Vary z důvodu podezření neoprávněného získání dotace na základě zfalšovaného potvrzení o bezdlužnosti. V rámci tohoto sdružení provozuje činnost občanská poradna Karlovy Vary.
Občanské poradny bilancují svou činnost v oblasti dluhové problematiky za rok 2010.
Profesní poradkyně a poradci již jeden rok pomáhají ženám a mužům při návratu do zaměstnání.
Asociace občanských poraden a její členské občanské poradny představí na této tiskové konferenci výsledky projektu „Prevencí proti chudobě" zaměřeného na cílovou skupinu občanů ohrožených chudobou z důvodů velké zadluženosti.

Akreditovaný kurz Projektový a personální management má další spokojené absolventky z Plzně a Jihlavy.

© 2010 Asociace občanských poraden . aop@obcanskeporadny.cz